Welkom bij musicalrecensies.nl

This is the place to be, tenminste, als je een eerlijke mening op prijs stelt  ????

Hier geven wij onze mening over musicals die bezocht is door één van onze vrijwilligers. Die mening kan soms een "ongezouten" mening zijn want wij vertellen je echt wat wij er van vinden en ja, dat kan natuurlijk ook wel eens minder zijn. Ons oordeel is dat van deskundige leken (in ons team o.a. een artiestenmanager met meer dan 35 jaar ervaring; een radioprogramma-maker met meer dan 40 jaar ervaring; een ex-technicus van o.a. Normaal, Los Vast en diverse top100-orkesten)
Vergeet ook niet even onze Spelregels door te nemen.

JOUW OPTREDEN OP MUSICALRECENSIES? DAT KAN!

 

Musical - History's got talent – and they're all IN IT to WIN IT!!

Gymnasium Haganum

We zijn getuige van de finale van deze zinderende talentenjacht, waar alleen de Allergrootste der Aarde aan meedoen. En het blijkt dat ze veel meer talenten hebben dan alleen oorlog voeren of machtsspelletjes spelen.


De grote vraag is: wie veroveren de twee felbegeerde plaatsen in de sing-off? En nog veel belangrijker: wie wordt de uiteindelijke winnaar van IN IT to WIN IT 2018??

 

Uw reclame hier?

Dat kan, tegen een schappelijke vergoeding kan uw bedrijfslogo en eventueel wat tekstregels op deze site staan.
Ook als er geen rechtstreekse binding is met muziek kunnen wij misschien wat voor u betekenen.

Wilt u daar meer over weten neem dan even contact met de redactie op via de contact button.

Twitter Updates

No tweets found.